Фото sport.ua

Українська гімнастка виборола два "золота" на етапі Кубка світу

  Українська гімнастка Ганна Різатдінова завоювала для України дві золоті медалі з чотирьох, залишивши позаду Росію та інші країни на змаганнях на етапі Кубка світу у французькому місті Корбей-Ессон.

  Про це повідомили у прес-службі Мінмолодьспорту України 14 травня.

  Як зазначили у відомстві, ці змагання є найпрестижнішими та найстарішими і проводяться вже 40 років. Цього року в турнірі взяли участь 33 країни світу – у Корбей-Ессон з’їхалися гімнастки з багатьох країн, що протягом 40 років боролися тут за медалі.

  "Перемога Ганни Різатдінової, яка окрім двох золотих, взяла ще й дві бронзові медалі, на турнірі такого рівня вкотре довела високий рівень української художньої гімнастики", - підкреслили у Мінмолодьспорту.

  "Дуже важливо і приємно, що майже на усіх Кубках світу з художньої гімнастики у цьому році піднімався український прапор. У Корбей-Ессон наш гімн грав двічі. Це дивовижно приємні відчуття. Які б складні часи не переживала наша країна, ми докладатимемо усіх зусиль, аби доводити, що ми дуже сильні суперники. Я виросла в Україні і буду виступати тільки за Україну", - сказала спортсменка-кримчанка Ганна Різатдінова.

  Попередній матеріал
  США опублікували нові докази присутності російських військ біля українського кордону
  Наступний матеріал
  Найбільший державний прапор України розгорнули у Луцьку
  Теги:
  Loading...