фото xsport.ua

Українка Еліна Світоліна здолала 8-ракетку світу Ангелік Кербер

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вперше у своїй кар’єрі пробилася до півфіналу турніру WTA Premier 5 – це категорія змагань жіночої тенісної асоціації, призовий фонд яких складає два мільйони чотириста сорок тисяч сімдесят доларів.

У чвертьфінальному поєдинку такого турніру на кортах китайського міста Ухань двадцятирічна одеситка здолала восьму ракетку світу – німкеню Ангелік Кербер. Їхнє протистояння тривала одну годину та сорок хвилин і увібрало в себе мінімальну кількість сетів. Перший Світоліна виграла з рахунком 6:4. По ходу другої партії українка поступалася 1:4, однак виявила справжній характер, в підсумку перегравши Кербер на тай-брейку – 7:3.

Таким чином, Еліна взяла у німкені реванш за поразку минулого тижня у Токіо. Додамо, що це вже друга перемога Світоліної над представницею першої десятки світового рейтингу – першу вона здобула в серпні у Цинцинаті, здолавши чешку Петру Квітову, проти якої, до речі, і зіграє в півфіналі змагань в Ухані.

У Києві презентували виставку "Майдан – досвід єднання"