Василина Кириченко
beztabu.net

Україна зібрала на Чемпіонаті Європи з дзюдо "золото", "срібло" та "бронзу"

У загальнокомандному заліку Україна посіла п'яте місце серед 40 країн-учасниць чемпіонату

Напередодні, 12 листопада, українка Василина Кириченко здобула перемогу на Чемпіонаті Європи з дзюдо, який проходив у Чорногорії. Так, львів'янка стала переможницею серед молоді до 23 років, повідомляє "Укрінформ".

Як стало відомо, змагалась Кириченко у ваговій категорії понад 78 кг. Там змогла вибороти "золото" у непростому поєдинку зі спортсменкою Раз Хершко з Ізраїлю.

Ще одну медаль для України на змаганнях виборола Анастасія Турчин з Рівного – в категорії до 78 кг. У вирішальному двобої українка поступилася Ганні Марії Вагнер з Німеччини.

А от "бронзу" національній збірній приніс киянин Артем Лесюк у віковій категорії до 60 кг. Він переміг бельгійця Жоррі Верстрайтена.

Відтак, у загальнокомандному заліку збірна України посіла п'яте місце серед 40 країн-учасниць чемпіонату.