5.ua

Україна в повному обсязі виплатить винагороду олімпійським чемпіонкам

  В Національному олімпійському комітеті 24 березня в відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова, президента НОК Сергія Бубки з олімпійськими чемпіонками-2014 Оленою Підгрушною, Юлією Джимою, Вітою та Валентиною Семеренко. Про це повідомляє прес-служба НОК.

  Спортсменок привітали з успішним виступом на ХХІІ зимових Олімпійських іграх, вручили квіти та пам'ятні подарунки.

  Під час зустрічі Дмитро Булатов відзначив, що у найближчий час усі фінансові зобов'язання перед олімпійськими чемпіонками та їхніми тренерами за здобуті нагороди Ігор-2014 будуть виконані державою у повному обсязі.

  "З метою виплати винагород у повному обсязі Міністерство підготувало та 24 березня відправило до Кабінету Міністрів України проект розпорядження про перерозподіл видатків між бюджетними програмами. Після прийняття цього розпорядження на засіданні Уряду та погодження його з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету буде здійснено виплату вимог спортсменам та їхнім тренерам. Ми плануємо завершити вказані процедури до 10 квітня", - сказав Міністр.

  Варто зазначити, що окрім олімпійських "золота" та "бронзи", в цьому сезоні на етапах Кубка світу біатлоністки поповнили скарбничку української збірної 7 медалями. На останньому Чемпіонаті світу українські спортсменки вибороли 5 нагород.

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Дещиця зустрівся з Лавровим тет-а-тет
  Наступний матеріал
  Всі моряки з корабля "Костянтин Ольшанський" живі та знаходяться на борту
  Теги:
  Loading...