5.ua

Україна просить замінити їй Євробаскет-2015 на Євробаскет-2017

  Україна відмовляється від проведення чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу та просить провести аналогічний турнір у 2017-му.

  Про це заявив директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський, ідеться у заяві, розповсюдженої від імені МОК "Євро Баскет 2015".

  "Я не уявляю, як за сьогоднішніх надскладних економічних та політичних умовах можна готувати Євробаскет-2015. Адже підготовка такого масштабного проекту - це тривалий і складний процес, який передбачає, передусім, системне планування та цілий комплекс організаційних заходів", - пояснив Лубківський.

  За його словами, першим і головним несприятливим фактором є агресія Росії щодо України, яка спричинила нестабільність і загрожує безпеці південно-східних регіонів України.

  "Другим несприятливим чинником є складна економічна ситуація в Україні і необхідність вирішення непростих та більш пріоритетних питань соціального характеру", - зауважив директор турніру.

  Враховуючи такі об'єктивні форс мажорні обставини, на думку Лубківського, держава має повне право звернутися до ФІБА Європа з пропозицією надати Україні можливість проведення турніру у 2017 році.

  "А чемпіонат 2015 року довірити якійсь з європейських країн чи декільком з них. Так буде чесно і справедливо, враховуючи те, що вже проведено значну частину", - підсумував Маркіян Лубківський.

  Попередній матеріал
  В Перевальному не віддавали наказ складати зброю - командування
  Наступний матеріал
  Долю українських правоохоронців у Криму, вирішить РНБО – Аваков
  Теги:
  Loading...