Україна презентувала 17 тренувальних баз для учасників Євро-2012

  Україна презентувала тренувальні бази для команд-учасниць Євро-2012. У цих місцях футболісти зможуть відпочивати та тренуватись під час фінальної частини чемпіонату Європи. До списку потрапили 17 тренувальних баз вітчизняних футбольних команд - "Шахтаря", Динамо, "Металіста" тощо.

  Тимчасові помешкання для футблістів обирав Місцевий організаційний комітет. Роботу розпочали ще у 2008-му. Серед основних критеріїв - наявність чотири- і п`ятизіркових готелів та їх близькість до тренувальних стадіонів. Нині команди-учасниці Євро уже отримали списки баз. Окрім українських, туди увійшли ще й 21 польський тренувальний центр. До грудня 2011-го футбольні команди мають можливість забронювати одну з баз відпочинку. Якщо дві команди одночасно оберуть одну базу, перевагу нададуть тому, хто зробив це першим.

  Маркіян Лубківський, директор Євро 2012 в Україні: "А принцип тут дуже простий - хто перший прийшов, того і капці. Тобто, команда, яка першою зголошується до УЄФА, вона фіксує за собою те поле, яке вона бажає бачити, як основне. Що цікаво, що тренувальні бази розташовані не лише в приймаючих містах, не лише поблизу приймаючих міст, а й по всій території України. На нашу думку, як організаторів турніру, це дуже важливо з точки зору промоції України, промоції міст".

  Попередній матеріал
  Янукович і Литвин підтвердили легітимність рішень КСУ
  Наступний матеріал
  Газзаєва відправили у відставку за поразку від молдован
  Теги: