Україна піднялась на 11 сходинок у рейтингу ФІФА

  Міжнародна федерація футбольних асоціацій оприлюднила чергову версію рейтингу національних збірних. Значного прогресу досягла Україна, яка піднялася на одинадцять сходинок і тепер посідає двадцять восьме місце.
  Настільки потужний стрибок став наслідком яскравої виїзної перемоги "синьо-жовтих" над чорногорцями в рамках відбірної кампанії Чемпіонату світу-2014. Нагадаємо, сьомого червня у Подгориці підопічні Фоменка розгромили лідера своєї групи з рахунком 4:0. Цікаво, що у нинішньому рейтингу ФІФА Україна і Чорногорія є сусідами, маючи однакову кількість балів. Щодо інших конкурентів "синьо-жовтих" в боротьбі за путівку до фінального турніру чемпіонату світу, то Англія з дев`ятого місця опустилася на п`ятнадцяте, а Польща, яка втратила одразу десять позицій, нині на сімдесят п`ятому рядку. 

  Додамо, що є зміни і на верхівці рейтингу. Лідирує, як і раніше, Іспанія. Друге місце зберігає за собою Німеччина. А от на третю сходинку злетіла Колумбія, яка минулого місяця перебувала на сьомій позиції.
  Попередній матеріал
  Футбольний сезон розпочнеться 10 липня матчем в Одесі
  Наступний матеріал
  Іспанія потерпає від спеки
  Теги: