Україна-Англія - 1:0

  Один-нуль - переконлива перемога української збірної над англійцями. Грали в Дніпропетровську - і майже від початку матчу - у більшості, адже голкіпер англійців отримав червону картку. Єдиний м`яч на 29-й хвилині забив Сергій Назаренко - трибуни тоді мало не ошаліли - адже гравець - мешканець Дніпропетровська!

  До матчу ще декілька годин - а вболівальники вже вишкувалися біля стадіону. Потрапити на гру збірних цього разу змогли далеко не всі охочі - квитки в касах зникли ще три тижні тому.   

  Тим, кому заповітні квитки не дісталися - міська влада  запропонувала альтернативу.

  Юлія Фінгарет, "5 канал": "Розділили задля безпеки.  Ті, кого не вмістив 31-тисячний стадіон, і ті, хто не схотів ховати емоції у чотирьох стінах, прийшли вболівати за свою команду сюди, під великий екран. Вболівальників зі стадіону і фан-зони розділяє 5-ти кілометрова відстань".

  Чи на стадіоні, чи у фан-зоні - перемозі збірної України вболівальники раділи однаково.

  Від радощів втратили мову. На перемогу звичайно сподівались, проте сумніви все ж були. Збірну Англії як-не-як уважають однією з найсильніших команд світу. Вболівальники кажуть, неабияк українцям допомогла заміна англійського воротаря на перших хвилинах гри.  

  Єдиний гол за гру забив Сергій Назаренко, гравець команди "Дніпро". Його земляки вважають, це був своєрідний подпарунок як дя міста, так ці для всієї України.

  Юлія Фінгарет, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Туреччина та Вірменія відновили дипвідносини
  Наступний матеріал
  Україна-Англія - 1:0
  Теги: