У Вінниці стартував дводобовий чемпіонат України з бігу

  Дводобовий чемпіонат України з бігу стартував у Вінниці - участь беруть більше шести десятків спортсменів із 5-ти країн світу.

  Найстарша учасниця дводобового забігу - 64–річна львів`янка Лариса Лабарткава. Вона займається цим видом спорту уже дев`ять років, і торік перемогла на подібних змаганнях у Молдові.

  Лариса Лабраткава, учасниця чемпіонату: "Перемога получается сама над собой. Я ставлю себе результат, какой я хочу преодолеть. Есть у меня цифра - хочу. Получится – хорошо".

  Наймолодшій учасниці марафону - росіянці Юлії Кетовій - 22. Це її перший такий довготривалий забіг.

  Юлія Кетова, учасниця чеспіонату: "Конечно же, когда бегаешь марафоны, то происходит нечто необычное в голове. Очень вдохновляешься на жизнь. Появляется какая-то способность необычная - справляться с обычными текущими делами".

  У забігу беруть участь 65 спортсменів з п`яти країн. Долатимуть не традиційну марафонську дистанцію у 42 кілометри, а змагатимуться у тому, хто ж більше кіл пробіжить у місцевому парку за 48 годин. За необхідності, учасники можуть переходити на спортивну ходу чи зупинятися на перерву. Судді такі моменти фіксуватимуть.

  Ігор Мудрик, директор змагань: "Змагання ці дійсно не зовсім звичайні, тому що основна ціль змагань - само-перевершення. Тобто, кожен змагається в першу чергу з самим собою".

  Харчуються учасники на ходу. Біля бігової доріжки - столи, де є вода, канапки, фрукти.

  Оксана Пилявець, помічник: "Разные вкусные всякие блюда и сладости, и даже мороженное будет. Мы даже будем делать коктейли им зелёные. Все время будут бутерброды разные".

  Протягом двох днів за спортсменами пильно стежитимуть і медики. Кажуть, без спеціальної спортивної підготовки участі у таких змаганнях брати не можна, бо це велике навантаження та виснаження.

  Ганна Березікова, спортивний лікар: "С первого раза побежать и хорошо добежать не у всех получается. Поэтому встречается все, что хотите. И может быть сердечная недостаточность, и может быть и микроинсульт, и может быть инфаркт, и может потеря сознания – жара. И может быть крепатура очень сильная".

  Усі спортсмени, хто за 48 годин не зійде з дистанції, отримають грамоти та кубки.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Італії заарештували католицького єпископа
  Наступний матеріал
  Із українським гонщиком Вадимом Нестерчуком прощалися у Києві [відео]
  Теги: