У Шанхаї триває 14-й чемпіонат світу з водних видів спорту

  У китайському Шанхаї триває чотирнадцятий за ліком чемпіонат світу з водних видів спорту. На понеділок було заплановано три фінали. Нажаль, жоден із них не приніс українцям нагород. Так, у стрибках із метрового трампліна, синьо-жовті представлені не були, а чемпіоном світу став китаєць Шісін Лі. По тому ж у боротьбу вступили жінки.

  У стрибковій програмі на понеділок дівчатам було призначено визначити найкращу у синхронних стрибках з десятиметрової платформи. Україну у цьому виді програми представляли Вікторія Потєхіна та Юлія Прокопчук. За підсумком п`яти стрибків вони набрали триста одинадцять цілих та шістдесят чотири сотих бали. І цього результату їм вистачило лише на п`яте місце. Чемпіонками ж світу стали китаянки - Ванг Хао та Чен Руолін. Вже після чотирьох виконаних стрибків, їхня перевага над найближчими переслідувачками сягала двадцяти семи пунктів, тож у п`ятій спробі їм достатньо було просто шубовснути у воду. Втім, і п`ятий стрибок був бездоганним. Друге ж місце у австралійок, а треті - німкені.

  Продовжився змагальний день теж синхронним, але вже плаванням. На порядку денному були змагання дуетів. І тут синьо-жовтим не поталанило виловити із шанхайського басейну нагороди. Програма Дарьї Юшко з Ксенією Сидоренко хоч і була на рівні, втім лише шостого місця. Золотими ж стали росіянки  - Наталья Іщенко з Свєтланою Ромашиною. Зазначимо, Іщенко, яка вже тріумфувала в Шанхаї у змаганнях солісток, стала дванадцятиразовою чемпіонкою світу. На другому місці китаянки, а треті - іспанки.

  Попередній матеріал
  Фаворити не пройшли до півфіналу Кубку Америки з футболу
  Наступний матеріал
  "Короп-фест" у Тернополі [відео]
  Теги: