sochi2014.com

У Росії розпочинаються Паралімпійські ігри

    В Сочі стартують XI Паралімпійські зимові ігри. Паралімпіада в Росії розпочинається на фоні військової агресії в Криму. Ряд світових політиків уже заявили, що будуть бойкотувати Ігри в зв‘язку з діями РФ.

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов офіційно оголосив бойкот російським змаганням, але відмітив, що українські спортсмени повинні самі вирішити, чи брати їм участь у Паралімпіаді.

  Як повідомив голова комітету ВР України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич, паралімпійська збірна України все ж буде виступати в Сочі, однак одразу припинить свою участь, якщо російські війська вторгнуться в Україну.

  Прем‘єр-міністр Великобританії Джеймс Кемерон ще 2 березня у своєму Twitter написав, що він і міністр закордонних справ Вільям Хейг вважають, що в зв‘язку з серйозною ситуацією в Криму їхати в Сочі буде неправильно.

  В Білому домі заявили, що президент США Барак Обама не поїде на Паралімпіаду, але буде підтримувати спортсменів. Бойкот російським Іграм оголосили також норвезькі та фінські політики.

  Між тим, президент Росії Володимир Путін заявив, що будь-який бойкот він вважатиме "верхом цинізму".

  Змагання спортсменів з обмеженими фізичними можливостямитриватимуть з 7 до 16 березня.

  Попередній матеріал
  На озері Донузлав росіяни потопили вже третє судно
  Наступний матеріал
  Російські десантники намагалися викрасти українського генерала
  Теги:
  Loading...