Динамо_Шахтар
svit24.net

У поєдинку з "Динамо" за суперкубок перемога дісталася "Шахтарю"

Донецький "Шахтар" в Одесі переміг київське "Динамо" у матчі за суперкубок.

Як повідомляє BBC Україна, попри гострі моменти у обох команд, майже до кінця основного часу рахунок залишався 0:0. Однак на 89-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота киян, а також видалив воротаря "динамівців" Олександра Шовковського за можливий фол проти Алекса Тейшейри.

Через те, що "Динамо" на той момент використало всі свої заміни, у ворота змушений був стати захисник Александр Драгович, однак він не зміг відбити удар капітана донеччан Даріо Срни. А за дві хвилини перевагу "Шахтаря" подвоїв бразилець Бернард. У підсумку - 2:0 на користь гірників, які здобули черговий суперкубок України.

Нагадаємо, це був перший матч для Одеси після майже піврічної перерви. До цього поєдинки тут не проводились через нестабільну ситуацію в регіоні.

Сакварелідзе: Справи проти слідчих у справі прокурорів-хабарників закриті
    ЮНІСЕФ: близько 1,3 млн жителів Донбасу потерпають від нестачі питної води