У Ніцці стартував чемпіонат світу з фігурного катання

  В одному з головних курортних центрів французької Рів`єри - місті Ніцца - стартував чемпіонат світу з фігурного катання. Першими боротьбу за медалі планетарного форуму розпочали спортивні пари.
  Найкраще коротку програму відкатали чинні та триразові чемпіони світу - представники Німеччини Альона Савченко і Робін Шолкови. На другій позиції розташувалися китайці - Пан Цин і Тун Цзянь, які минулого року вибороли у Москві бронзові медалі. Замикає ж трійку кращих, і це доволі велика несподіванка, пара із Японії - Нарумі Такахасі та Мервін Тран. Головною ж сенсацією стартового дня змагань став невдалий виступ срібних призерів попереднього планетарного форуму - Татьяни Волосожар і Максіма Транькова. Російський дует посідає поки що лише сьоме місце.

  Відзначимо, що представники України на чемпіонаті світу в Ніцці участі в змаганнях спортивних пар не беруть. Також сьогодні розпочнуть свої виступи танцювальні дуети. І першими на лід, о 19:40 за київським часом, вийдуть чинні чемпіони України - Шивон Хікін-Кенеді та Дмитро Дунь.
  Попередній матеріал
  Федотенко забив свій 9-й гол у нинішньому чемпіонаті НХЛ
  Наступний матеріал
  На тенісному турнірі у Майамі визначилися всі учасники чвертьфіналу
  Теги: