5.ua

У Мінмолодьспорт вирішили заснувати турнір з панкратіону імені Максима Бендерова

  Міністерство молоді та спорту підтримує ідею щорічного турніру з панкратіону імені Максима Бендерова – неодноразового чемпіона України, який загинув 16 липня під час бойових дій на Сході.


  "Я щиро співчуваю рідним та близьким Максима. Прикро, коли молоді талановиті люди гинуть у розквіті сил. Українські спортсмени є одними з сильніших з панкратіону в Європі та світі. Вважаю, що турнір в пам`ять Максима Бендерова сприятиме подальшому розвитку цього виду спорту в Україні". – зазначив міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

  Максим Бендеров, неодноразовий чемпіон України з панкратіону, загинув 16 липня під час бойових дій у Луганській області. Спортивний комітет України прийняв рішення про проведення щорічного турніру у рідному місті Максима, Олександрії (Кіровоградська область).

  Нагадаємо, що Федерація панкратіону України звернулася до Національної гвардії із ініціативою – залучити їхніх інструкторів до підготовки бійців. Незабаром розпочнеться експериментальний проект на базі двох підрозділів НГУ, де тренери-інструктори з панкратіону разом із інструкторами Нацгвардії працюватимуть над базовою програмою підготовки військовослужбовців.
  Попередній матеріал
  У Києві без гарячої води залишаються понад три з половиною тисячі будинків
  Наступний матеріал
  В Україні відзначили день народження Олени Теліги
  Loading...