У Львові відзначили 100 днів до Євро-2012

  Львів відсвяткував 100 днів, що залишилися до Євро-2012. Почалися гуляння з футбольного матчу на льоду та розіграшу лотереї.

  Головною окрасою святкування стало так зване "мепінг-шоу". На фасад старовинної будівлі у центрі міста проектували ролик, який створював ілюзію трансформації архітектури будинку. В оформленні лазерного шоу переважала футбольна тематика та кольори країн-господарів єврочемпіонату. Подивитися на проекцію зібралося близько тисячі львів’ян та гостей міста. Побаченим залишилися задоволені.

  Глядачі: "Супер, дуже гарно, приблизно нагадало, як в Харкові було десь пів року тому, але так досить на рівні, чекаємо Євро".

  Глядачі: "Цікаво досить, сподобалося".
   
  Глядачі: "Я дивився відео з Європи - то на рівні досить, навіть здивувався".

  Андрій Садовий, міський голова Львова: "Якщо подивитися 20 років незалежності нашої держави, що ми мали? Ми мали візит Івана Павла ІІ-го, коли до Львова приїхало півтора мільйони паломників, і ми маємо матчі 2012-го, коли сотні тисяч гостей приїдуть до Львова. І наша задача - показати Львів відкритим, щирим, щоб гості полюбили нас і приїжджали до Львова ще і ще".

  Попередній матеріал
  ЗМІ: сирійські війська придушують останні осередки опору в місті Хомс
  Наступний матеріал
  Незалежна комісія: уряд Японії приховував масштаби аварії на "Фукусімі-1"
  Теги: