У Львові відбувся міжнародний джип-фестиваль (РЕПОРТАЖ)

  Міжнародне весняне джип раллі пройшло у Львові. Напередодні машини долали 30-кілометровий рейд лісами. Сьогодні тюнінговані і спеціально обладнанні для важкого бездоріжжя автівки деколи пасували перед глибокою водою та густою багнюкою, яку для них приготували на львівському танкодромі.
  Львів`янин Володимир Киючковський першим виїхав на старт. Перемогти не вдалося, однак радіє вже з того, що доїхав до фінішу, не пошкодивши машини. Підбираючи трасу, організатори радилися з танкістами, щоби зробити трасу якомога складнішою. Втім більшість джиперів заїжджали туди, де і не кожен танк проповзе.

  Володимир Киючковський, учасник змагань: "Адреналіну багато, трасса скажемо дуже важка бо ще й першому їхати далі людям легше буде, бо ми трошки протранили, добре, ми того і хотіли".

  Кримському екіпажеві поталанило менше, вже на перших метрах їхній облаштований японським дизелем УАЗ зарився у багнюку і витягувати його довелося за допомогою лебідки. Відтак результат не найліпший. Але хлопці не впадають у відчай. Кажуть, на танкодромі і не таке бувало.

  Олексій Конохов, учасник змагань: "Обідно, обідно что не попал в ту колею в которую надо было я би там проскочил.... Триальные трассы в Крыму делают настолько сложными, что иногда переварачиваешся, здесь просто болото".

  Непідготовлену машину на цю ділянку не пускають. Щоби спробувати себе у джип-спринті потрібні не лише величезні колеса, але й захищений від води потужний двигун та підсилена ходова. Однак навіть на спеціально обладнаних машинах недосвідченим джиперам лізти в таку багнюку не варто. 

  Андрій Сосса, суддя: "Процентів 40 залежить від техніки і все таки більше від водія. Ту трасу треба проїжджати із розумом думаючи, тоді вона проїздна. Якщо просто заїхати і тиснути газ, тоді машина сяде....тут є декілька таких калюж де грузли танки".

  Переможців фестивалю нагороджуватимуть завтра. Поки ж  основне для екіпажів -  відмити від львівського болота свої машини. А для організаторів підшукати для наступного джип-фестивалю ще складнішу трасу.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, 5 канал
  Попередній матеріал
  "Гетьман Сагайдачний" долучився антитерористичної операції НАТО
  Наступний матеріал
  У Пирогові триває весняний ярмарок народних майстрів (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...