У Луцьку пройшов міжнародний юнацький турнір з дзюдо

  Унікальний відкритий всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо вже вдруге відбувся у Луцьку. Міжнародні змагання зібрали на Волині 350 юних спортсменів не старших п’ятнадцяти років з усіх регіонів України і п`яти країн Європи.

  Для багатьох юних дзюдоїстів цей турнір – найважливіша подія в житті. Адже у Луцьку на них очікували і висока конкуренція, і усі атрибути серйозних змагань – судді, численні вболівальники і, звичайно ж, нагороди та цінні подарунки. А ще - яскраве відкриття і організація на рівні світових стандартів. 

  Олександр Грицуняк, віце-президент федерації дзюдо Волині: "По цьому віку чемпіонат України ще не проводився. Для дітей цей турнір - як Олімпійські ігри. Вони до нього готуються. Тренери та діти питають нас починаючи з літа, чи буде турнір, чи ні. І вони дуже готуються, тим більше, що у нас дуже хороший призовий фонд".

  У порівнянні з минулим роком луцький турнір виріс вдвічі за кількістю країн-учасниць та спортсменів. В дві тисячі чотирнадцятому організатори обіцяють привезти на змагання дзюдоїстів вже з восьми країн, а за кілька років мріють провести на Волині юніорський чемпіонат Європи. Кажуть, розвивати турнір спонукають діти, а конкретно те, якими вони стають завдяки дзюдо.

  Олександр Співак, учасник турніру: "Ну, дзюдо дало мне больше храбрости, самоуверенности. Дает путь в жизнь дальше".
   
  Артем Грищук, учасник турніру: "В 6 років я прийшов на дзюдо. У мене тато - тренер. Тут характер розвивається і сам я розвиваюсь. Нравиться дзюдо".

  Крім задоволення від самих змагань, всі призери турніру отримали медалі, кубки та коштовні подарунки. А ще у волинській федерації дзюдо упевнені, що призери луцьких стартів за кілька років здобуватимуть перемоги для України на міжнародній арені.

  Попередній матеріал
  "Донбас" здобув другу поспіль виїзну перемогу в чемпіонаті КХЛ
  Наступний матеріал
  У Китаї потяг зіткнувся з автобусом - 9 загиблих
  Теги:
  Loading...