У Києві відродять гандбольний клуб "Спартак"

  Київська влада має серйозні наміри відродити колишню славу легендарного київського жіночого гандбольного клубу «Спартак», який майже п`ятдесят років тому заснував видатний тренер Ігор Турчин.
  Як відомо, вже доволі тривалий час через хронічний брак фінансування і байдужість держави єдина серед ігрових команд світу, занесена до «Книги рекордів Гіннесса», ледь-ледь зводить кінці з кінцями.

  Відродження київського «Спартака», який свого часу тринадцять разів виборював Кубок Європейських чемпіонів, справа найближчого часу. Принаймні у це дуже вірить президент клубу, найкраща гандболістка двадцятого сторіччя - Зінаїда Турчина. Одним з основних кроків у цьому напрямку є збереження наявної перспективної молоді та повернення до складу команди зірок, на кшталт бронзової призерки Олімпіади в Афінах Олени Цигиці. За словами громадського координатора «нового» «Спартака», відомого у минулому гандболіста Володимира Мірошніченка, вже вирішується питання про будівництво у Києві сучасного комплексу для ігрових видів спорту із гандбольним залом. Опікуватися ж результатом до «Спартака» запрошено провідного нині вітчизняного спеціаліста Валерія Войналовича, який із криворізькою командою «Смарт» двічі поспіль виборював титул чемпіонів України.
  Попередній матеріал
  Масові мітинги у Туреччині проти нового закону про працю
  Наступний матеріал
  Англійський "Ліверпуль" офіційно представив двох новачків
  Теги: