У Києві відкрили спеціалізований центр з пляжного футболу

  Збірна України з пляжного футболу святкує новосілля. У Києві на території Гідропарку офіційно відкрили спеціалізований центр, головною метою функціонування якого є підготовки нашої національної команди до міжнародних стартів.
  Як відомо, найближчі важливі  для підопічних Сергія Кучеренка змагання пройдуть у вересні в Італії. Там відбудеться фінальний турнір Кубка світу.

  Будівництво першого в Україні спеціалізованого центру пляжного футболу у рамках соціальної програми "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем" було б неможливим без допомоги столичної влади. Основне фінансування проекту взяла на себе Київська міська державна адміністрація, а також державна служба молоді і спорту України. Відзначимо, що весь комплекс буде здано в експлуатацію на День Києва. Президент вітчизняної асоціації пляжного футболу Сергій Харченко пообіцяв, що 28-го/29-го травня відбудеться відкриття ще однієї унікальної споруди - пляжного стадіону "Венеція", який об’єднає у собі все найкраще із нині існуючих в світі подібних арен.

  Збірна України першою випробувала пісок нової критої арени. Головний тренер команди - Сергій Кучеренко - у захваті від можливості тренуватися незалежно від примх небесної канцелярії, адже раніше національній збірній доводилося чекати хорошої погоди, перш ніж вийти на пісок.

  Відкриття першого у державі спеціалізованого центру для підготовки збірної України з пляжного футболу - як ніколи вчасне. Нині "синьо-жовті" готуються до фінальної частини Кубка світу, який у вересні цього року прийматимуть італійські міста Венеція і Равена. Завдання ж перед командою поставлені традиційні – боротьба за медалі.

  Попередній матеріал
  Сьогодні відбудуться 2 матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів
  Наступний матеріал
  Відбулись 3 матчі регулярного чемпіонату НХЛ
  Теги: