У Києві стартував чемпіонат України з шосейно-кільцевих мотогонок

  Швидка їзда, рев моторів, трюки на байках. У столиці стартував чемпіонат України з шосейно-кільцевих мотогонок. Через спеку кілька мотоциклів вийшли з ладу. Та до фінішу таки доїхали всі.

  Мотори розігріваються, спортсмени готуються, і на старт. Вісім кіл долають ветерани мотогонок. Швидкість набирати та ризикувати на трасі вони не бояться. 

  Глядачі захоплено крутять головами врізнобіч та ще й через огорожу перехиляютсья.

  Гонки ускладнює спека. Під парасольками ховаються не лише глядачі, а й байки. Найгірше  -  спортсменам. Вони вимушені пітніти у своїй екіпіровці.

  А це стенд-райдери. Своїми трюками вони розважають публіку у перервах між гонками. Піднімають байк то на переднє, то на заднє колесо, їздять, стоячи та сидячи на кермі. Без падінь не обходиться. Та це їх не засмучує. Бо від трюків, кажуть, отримують більше задоволення, ніж від величезної швидкості. 

  У першому етапі чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотогонок перемагає ... народний депутат. Сорокавосьмирічний парламентарій-гонщик запевняє - байками захоплюється з дитинства. Проте додає - цей вид спорту не всім по кишені.

  Спортсменів чекає ще шість етапів гонок. Переможця чемпіонату визначать у вересні.

  Азад Сафаров, Іван Головач, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Дем`янюку можуть висунути нові звинувачення
  Наступний матеріал
  Єменська опозиційна молодь заявила про створення Перехідної ради
  Теги: