У Києві представили олімпійську форму збірної України (РЕПОРТАЖ)

  Українська олімпійська збірна до Пекіна поїде в новій спортивній формі. Ексклюзивного крою та дизайну і традиційного жовто-блакитного забарвлення. Форму вже оцінили і спортсмени, і моделі, котрі її презентували. Цьогоріч до Пекіну поїде рекордна кількість українських спортсменів - 254.
  Спортсмени приміряють роботу моделей, моделі демонструють форму спортсменів. Творіння "Найку", котрий традиційно тяжіє до простоти, не надто дивує дизайном. Жодних зайвих деталей. Утім, ті для кого форму створили, переконують - почуваються дуже комфортно.

  Юрій Бєлоног, олімпійський чемпіон з метання ядра: "Да все удобно, она очень легкая. Тем более в Пекине будет жарко.Толстая форма сковывала б движения. И нет лишних швов".

  Професійні носії форми теж не нахваляться. І шкодують, що після показу спортивки їм не дістануться, як це буває на фахових дефіле.

  Жовто-блакитні наряди вже змогли приміряти міністри. Втім гіганського розміру футболки,  заплановані на подарунки КабМіну, прийшлися далеко не всім.

  Григорій Немиря, віце-прем`єр-міністр з питань євроінтеграції: "Ну мені розмір дали XXL. Завелика".

  Юрій Павленко, міністр сім`ї молоді та спорту: "Ми ж думали у нас міністри ого-го, тож і хотіли їм зробити комплімент".

  Спорт нині, це вже не лише фізичні змагання, а й боротьба новітніх технологій, зізнається Сергій Бубка. Тож, саме форма та спортивний інвентар можуть допомогти, чи навпаки підвести спортсмена.

  Сегій Бубка, голова Національного олімпійського комітету: "До спортивної команди, олімпійської команди будуть виступати 254 спортсмени, 254 атлети. В цій формі вони виступатимуть і виходитимуть на п`ядестал".

  Найбільше пишаються найківці спортивнм взуттям. Для наших бігунів за допомогою наднових технологій створили шиповки, що важать 93 грами. Сама форма виготовлена з такого високоякісного матеріалу, що, як обіцяють виробники, дасть фори спортсменові 2 сотих секунди на кожних ста метрах. Тож, українським атлетам тепер можна зосередитися тільки на фізпідготовці, не відволікаючися на решту робочих моментів.

  Соломія Вітвіцька, Ольга Кошеленко, Андрій Асауленко, Андрій Поставець, 5 канал

  Попередній матеріал
  Містобудівну раду столиці переформатовано
  Наступний матеріал
  У Великій Британії для оперування жінки використали гіпноз замість наркозу
  Теги:
  Loading...