У Харкові відбулися змагання зі змішаних єдиноборств

  У Харкові відбулися представницькі змагання зі змішаних єдиноборств "Виклик" спортивного клубу "Оплот". На турнір приїхали елітні бійці з дванадцяти країн світу, однак, попри вражаючу кількість грізних суперників, домінували на бійцівській арені спорткомплексу "Локомотив" українці.
      У головному поєдинку турніру капітан української команди Олексій Олійник на прізвисько "Удав" доволі швидко переміг свого співвітчизника - чемпіона Євразії з панкратіону Сергія Терезинова. Успіх відомий у світі мікст-файту боєць святкував вже в першому раунді. 

  Олексій Олійник, капітан СК "Оплот": "Я готовился к бою с Джефом Монсоном. В своем городе я не мог рисковать. Не знал, на сколько готов функционально. Потому хотел максимально быстро все призвести". 

  Назагал, на бійцівській арені харківського спорткомплексу "Локомотив" відбулися дванадцять поєдинків, в більшості з яких перемогли українці. Був і один жіночий бій, в якому успіх святкувала харків`янка Олена Рассохіна. А от Віктору Матвійчику не вдалося на рівних протистояти доволі авторитетному бійцю із Прибалтики - Костянтину Глухову. Представник Латвії здобув перемогу вже в першому раунді. 

  Нагадаємо, що цей турнір був присвячений пам`яті солдатів, які героїчно загинули у Чечні, захищаючи мирних мешканців від терористів.

  Євген Жилін, організатор змагань: "Эти люди, как их можно в чем-то упрекнуть. Они выполнили долг и умерли. Ими можно гордиться, восхищаться и по-мужски завидовать".

  Додамо, що у подальших планах спортивного клубу "Оплот" – проведення в Харкові регулярної серії елітних турнірів та чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств з призовим фондом у двісті тисяч доларів.
  Попередній матеріал
  Долгополов не пробився до 1/8 фіналу тенісного турніру у Майамі
  Наступний матеріал
  Завтра в Казахстані почнеться суд над учасниками протестів у Жанаозені
  Теги: