5.ua

У день народження Шумахера провідали фани і родина [відео]

  Величезний прапор команди «Формули-1» – «Феррарі», за яку найдовше у своїй кар’єрі виступав Міхаель Шумахер – розгорнули десятки його фанів перед клінікою в Греноблі. Таким чином уболівальники привітали свого кумира із сорокап’ятирічним ювілеєм та побажали йому якнайшвидшого одужання. Більшість учасників акції подолали сотні кілометрів, щоби провідати Шумахера на його день народження.

  Маріо Лоцца, фан Міхаеля Шумахера: «У День народження Міхаеля Шумахера ми приїхали сюди, щоби побажати йому дати газу і прорватися крізь цю чорну сторінку життя. Він подарував нам дуже багато радості впродовж своєї спортивної кар’єри. Тепер ми хочемо повернути Міхаелю ці позитивні емоції. Він буде завжди в серцях справжніх фанатів».

  Франк Жалле, фан Міхаеля Шумахера: «Я повністю спокійний і абсолютно не хвилююся. Точно знаю, що Шумахер упорається з цим. Він боєць. Він чемпіон. І це завдання йому під силу».

  Дружина Міхаеля Шумахера – Корінна – після приїзду до клініки спілкуватися з журналістами не захотіла. Крізь натовп репортерів її провели в будівлю під охороною. Там також перебувають шістнадцятирічна дочка Шумахерів – Джина-Марія – і на два роки молодший від неї син – Мік. Ювілей голови родини його сім’я проведе біля лікарняного ліжка.

  Лікарі відмовилися давати коментарі до вагомих змін у ситуації. Востаннє вони повідомляли, що його стан стабільно тяжкий. У легендарного автогонщика виявили й ураження мозку. Воно є серйозним, але не критичним. Медики кажуть – така травма може як призвести до вегетативного стану пацієнта, так і майже повністю минути без незворотних наслідків. Радять чекати й молитися, щоби рекордсмену «Формули-1» укотре пощастило. Міхаель Шумахер встановив найкращі досягнення у цих перегонах за двома десятками категорій. Упродовж кар’єри автогонщика він проїхав вісімдесят тисяч кілометрів. Майже третину цього шляху – йшов на чолі пелетону болідів.

  Олександр Войтко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Опозиція вимагає припинити репресії проти Власенка
  Наступний матеріал
  США потерпають від негоди – тисячі авіарейсів скасовані (оновлено)
  Теги:
  Loading...