5.ua

У чемпіонаті НХЛ зіграли 2 чергові матчі

Середняки Західного дивізіону – «Ванкувер Кенакс» – здолали на виїзді «Оттаву Сенаторз» – 5:2. А в іншій зустрічі зійшлися аутсайдери Заходу – «Нешвіл Предаторз» та «Едмонтон Ойлерз».

Протистояння на льоду «Бріджстоун Арени» пройшло, як то кажуть, в одні ворота. І на жаль більшості із шістнадцяти тисяч глядачів, які прийшли на її трибуни – вони були саме «Нешвіла». Протягом тривалого часу на табло світилися нулі. «Розмочити» їх вдалося лише на шостій хвилині другого періоду. Ньюджент-Хопкінс вивів «Едмонтон» уперед. А менш ніж за хвилину гості вели вже 2:0. Цього разу закинув Холл. Сподіваючись на диво, у кінцівці протистояння господарі замінили голкіпера на шостого гравця, однак Еберле не погребував цією можливістю закинути у порожні ворота. Тож, 3:0 на користь «Едмонтона».

Пшонка: мітинги не розганятимуть – якщо не буде провокацій [відео]