У чемпіонаті НХЛ триває переможна серія «Пітсбурга»

У чемпіонаті НХЛ триває переможна серія «Пітсбурга» «Пітсбург» продовжує чавити суперників на старті нового чемпіонату Національної хокейної ліги. У черговому своєму матчі «Пінгвінз» на виїзді не лишили шансів «Філадельфії Флайєрз».

Відігравши на нуль перший період, гості вже у середині другої двадцятихвилинки зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Тоді, з різницею у три хвилини, «Пінгвінз» закинули двічі. Відкрив рахунок Юссі Йокінен, а подвоїв перевагу гостей Кріс Куніц. Стараннями Вейна Сіммондса, за чисельної переваги «Філадельфії» вдалося сквитати одну шайбу ще до другого відпочинку. Але на більше «льотчиків» у звітній грі не вистачило. У третій двадцятихвилинці свою повну ігрову перевагу «пінгвіни» матеріалізували у ще два влучні кидки. По черзі поздоровлення від партнерів приймали Сідні Кросбі та Євгєній Малкін, який вразив порожні ворота «Флайєрз». Тож, 4:1 – «Пітсбург» святкує шосту перемогу у семи зіграних матчах.