Триває регулярний чемпіонат НХЛ

Черговий ігровий день регулярного чемпіонату НХЛ увібрав в себе два матчі. Обидва завершилися впевненими перемогами гостей.

Так, «Бостон» здолав «Баффало» – 5:2. А «Оттава» здобула ще більш переконливу звитягу у поєдинку з «Детройтом». Вагому заявку на успіх «сенатори» зробили вже у дебюті зустрічі на майданчику «Джо Луіс Арени». Завдяки влучному кидку Грайби, а також голам Спецци і Райана у більшості станом на п’ятнадцяту хвилину матчу гості вели 3:0. Щоправда, господарі встигли до першої перерви одну шайбу відіграти – Бертуцці реалізував більшість. Однак на початку наступної третини все той же Спецца відновив статус-кво. А у заключному періоді Коуен та Райан, який також оформив дубль, довели справу до розгрому. В підсумку, «Детройт» поступився 1:6, зазнавши третьої поразки поспіль, та попри це «Ред Вінгз» залишилися на третій позиції турнірної таблиці Східної конференції.