Триває 14-й чемпіонат світу з водних видів спорту

  У найбільшому місті Китаю - Шанхаї - триває 14-й за ліком чемпіонат світу з водних видів спорту. Сьогодні українці брали участь у двох фіналах - стрибках з триметрового трампліна серед чоловіків та в синхронному плаванні.

  Однак, нажаль, місця представникам "синьо-жовтої" команди на п`єдесталі вже вкотре не знайшлося. Тож "бронза" Горшковозова і Бондаря, завойована ними на десятиметровій вишці у другий змагальний день, так і лишається єдиною медаллю в українській скарбничці. 

  Розпочали день чоловіки, які змагалися у стрибках з триметрового трампліна. Українець Олексій Пригоров, пройшовши крізь сито відбору попереднім етапом та півфіналом, всі сили там і залишив. У фіналі харків`янин показав найгірший результат - дванадцятий. Золото ж, традиційно для цього виду, залишилося у Китаї. В п`ятницю рівних у шанхайському басейні не було олімпійському чемпіону Пекіна Хе Чонгу, який вже вчетверте став чемпіоном світу. Компанію на п`єдесталі китайцю склали два росіянина - "срібний" Ілья Захаров та "бронзовий" Євгєній Кузнєцов.

  По тому, черга боротися за медалі дійшла до синхроністок. У дівчат на порядку денному була довільна програма дуетів. Українки Дарья Юшко і Ксенія Сидоренко продемонстрували стабільність своїх виступів, як і декілька днів тому, у технічній програмі, посівши шосте місце. Та й взагалі, ця підсумкова позиція наче закріплена за майстринями синхронного плавання із України - протягом шести днів, що тривають змагання у Шанхаї, вони п`ять разів замикали "сікстет" найкращих. Що ж до тріумфаторок, то ними знову виявилися росіянки, які вибороли вже шосте "золото" у синхронному плаванні. Найбільшу суму балів зібрала довільна програма під назвою "Ляльки" у виконанні Свєтлани Ромашіної і лідера команди Натальї Іщєнко, яка, таким чином, стала вже п`ятнадцятиразовою чемпіонкою планети. Додамо, що друге місце посіли китаянки, а бронзові нагороди завоювали іспанки.

  Попередній матеріал
  КОДА: на Київщині зібрали половину врожаю ранніх зернових
  Наступний матеріал
  Шумахер та Росберг випробували раритетні боліди
  Теги: