football24.ua

"Таврія" і "Севастополь" будуть далі грати в українському чемпіонаті

  Футбольні клуби з Криму "Таврія" і "Севастополь" продовжать приймати участь в український першості по футболу . Про це повідомив глава Мінмолодьспорту Булатов під час інтерв’ю для "

  Як заявив міністр, цим кримським клубам вже пропонували грати в чемпіонаті Росії і не грати в чемпіонаті України.

  "Вони на це не погодилися , зробили свій вибір на користь України . Це дуже приємно і почесно. Звичайно, довелося долати певні складності. "Таврія", перебуваючи в іншій країні, спочатку прислала письмове повідомлення про те, що не братиме участі у матчі. Але ми провели переговори, забезпечили необхідний ресурс - команда змогла прилетіти в Україну і бере участь в чемпіонаті", - сказав Булатов.
  А от можливість грати в Криму для цих клубів Дмитро Булатов заперечив: матчі української першості в сформованих обставинах грати в Криму буде неможливо.

  "Я не думаю , що у них буде можливість грати в Криму. Можу сказати, що зі свого боку ми зробимо все, щоб з родини були в безпеці , і вони могли грати на території України . Звичайно , в першу чергу це питання Професійної футбольної Ліги, Прем'єр -ліги, Федерації футболу України - і тільки після цього міністерства. Але навіть при такій постановці питання запевняю , що ми виділимо всі необхідні ресурси , і я особисто зроблю всю необхідну допомогу для того, щоб вони грали", - підкреслив Булатов під час інтерв’ю.

  Фото football24.ua

  Попередній матеріал
  Ярема і Тенюх терміново вилетіли до Криму
  Наступний матеріал
  Російські снайпери оточили військовий аеродром у Криму
  Теги:
  Loading...