Суркіс пояснив позицію УЄФА щодо міст-господарів Євро-2012

  Одесу і Дніпропетровськ виключили зі списку міст-господарів Євро-2012 через те, що вони не виконали узятих на себе зобов`язань. Офіційну позицію УЄФА сьогодні пояснив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

  Насамперед, європейська футбольна ассоціація уважає, що на стадіонах у цих містах не зможе розміститися достатня кількість уболівальників. Окрім того, чиновники УЄФА розкритикували владу Одеси і Дніпропетровська. У підготовці аеропортів та готелів для прийняття гостей там майже немає зрушень, повідомив Суркіс. Він також застеріг мерів міст від коментарів стосовно рішення УЄФА, що може нашкодити решті учасників змагання за право приймати ЄВРО-2012.

  Григорій Суркіс, президент федерації футболу України: "Если сегодня один из трех городов, кроме Киева, споткентся, он автоматически на дня тянег еще один город. И тогда форумла УЕФА 4+4 меняется на 4+2. Из оставшихся двух будет вібран лучший".

  Григорій Суркіс також нагадав, що проведення фінального матчу першості в Києві і досі під питанням. Щоби вибороти це право - у столиці мають вчасно завершити реконструкцію "Олімпійського", побудувати достатню кількість 5-зіркових готелів та закінчити новий термінал у "Борисполі".

  Попередній матеріал
  Л. Сейду та Д. Кросс стали найкращими дебютантами Каннського кінофестивалю
  Наступний матеріал
  Ще одного українця звільнили з піратського полону
  Теги:
  Loading...