Зала засідань ФФУ

Суркіс обурений діями ФФУ, щодо відмови від Євро-2020

  Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс висловив своє невдоволення рішенням Федерації футболу України не боротися за право провести Чемпіонат Європи з футболу у 2020 році. Про це Ігор Суркіс розповів клубному телеканалу  25 травня.


  "У 2012 -му році вся країна зробила героїчний подвиг: побудувала інфраструктуру і провела , як казав Платіні, один з найкращих чемпіонатів Європи за останній час. Чи не подати заявку на Євро-2020, коли все готово , є можливість і є лобіст в УЄФА, який може це проштовхнути і висловлювати свою позицію , - це злочин вже не перед українським футболом, а злочин перед українським народом".

  "Відбулися певні важливі події в Україні. Люди хотіли жити по-новому, а сьогодні Федерація футболу продовжує працювати по-старому. Це неможливо! І сьогодні я, як людина, яка 23 роки вкладає у футбол гроші, здоров'я , душу і серце, не розумію, чому до нас так байдуже ставляться ".

  "Є президенти клубів "Динамо" , "Шахтаря ", "Дніпра", "Карпат " ... Ви нас зберіть і запитайте: чи варто проводити Євро-2020 або не варто, коли все готово, і нам не треба вже проходити ці тендери. Це нонсенс , у мене це викликає величезне обурення! " - заявив Суркіс.
  Попередній матеріал
  Порошенко: українці проголосували за мир, цілісність і європейський вибір
  Наступний матеріал
  У Миколаєві "тітушки" вчинили безлад на одній з дільниць
  Теги:
  Loading...