Стартував міжнародний хокейний турнір "Відкритий кубок Донбасу"

На майданчику донецької арени "Дружба" стартував міжнародний хокейний турнір "Відкритий кубок Донбасу". У змаганнях беруть участь чотири клуби: чинний чемпіон України, донецький "Донбас", який з нового сезону виступатиме у Вищій хокейній лізі, а також три представники Континентальної хокейної ліги - динамівські колективи з Мінська і Риги та пітерський СКА.

Господарі турніру в своєму матчі першого туру зійшлися з мінчанами. Вже на восьмій хвилині білоруси зробили вагому заявку на перемогу - з інтервалом у сорок сім секунд червоне світло за воротами Царєгородцева двічі запалював Лінглет. А на початку другої третини Іргл довів справу до 3:0. На привелику радість місцевої публіки, практично тут же донеччани, стараннями Журуна, одну шайбу відіграли. Та пройшло ще небато часу, і Стась, реалізувавши чисельну більшість, відновив статус-кво - 4:1. Остаточний же результат гри у дебюті заключного періоду встановив динамівець Лайне. В підсумку, 5:1 - переконлива звитяга мінчан.