Сьогодні на Олімпіаді розіграють 15 комплектів нагород

  Сьогодні на Олімпійських іграх у Лондоні мають бути розіграні п`ятнадцять комплектів нагород. Українські спортсмени претендували на медалі у двох дисциплінах. Однак, цього дня успіх був не на нашому боці. Так, дзюдоїст Артем Василенко вимушений був забути про п`єдестал вже на першій стадії змагань у ваговій категорії до вісімдесяти одного кілограма, поступившись у 1/32 фіналу казаху Ісламу Бозбаєву.

  А Вікторія Потехіна і Юлія Прокопчук посіли лише восьме місце у фіналі змагань із синхронних стрибків у воду з десятиметрової вишки. Чемпіонками ж тут стали китаянки Чень Жолінь і Ван Хао.

  А перший комплект нагород у вівторок був розіграний у кінному спорті. Переможцями командних змагань з триборства - за підсумками виїздки, кросу та конкуру - стали німці, які, нагадаємо, тріумфували у цій дисципліні і на Олімпіаді в Пекіні. Відзначимо, що для збірної Німеччини це "золото" стало першим на іграх в Лондоні.

  І цього ж дня німецька скарбничка поповнилася ще однією медаллю найвищого гатунку, і також у кінному спорті. Індивідуальні змагання з триборства виграв Міхаель Юнг.

  Вдруге у своїй кар`єрі олімпійським чемпіоном став американець Вінсент Хенкок. Чинний рекордсмен світу переміг у фінальному турнірі зі стендової стрільби в дисципліні скіт, тобто на круглому стенді.

  А француз Тоні Естанже - вже триразовий олімпійський чемпіон. Однак, вперше на літніх іграх він став кращим у грібному слаломі на каное-одиночці.

  Попередній матеріал
  Сьогодні київське "Динамо" зіграє з "Фейєноордом"
  Наступний матеріал
  Київське "Динамо" оголосило про підписання чергового новачка - Тайє Тайво
  Теги: