Сьогодні і завтра у містах-господарях Євро-2012 запрацюють фан-зони

  Уже увечері відбудеться офіційне відкриття фан-зон міст-господарів єврочемпіонату в Україні. Кожне місто підготувало свої святкові програми та сюрпризи для гостей Євро-2012.

  Львів`яни вирішили відкрити фан-зону грандіозним піротехнічним шоу. Потому заплановані виступи французьких, німецьких та вітчизняних гуртів. Вхід до фан-зони буде безкоштовним, за винятком 2-х нематчевих днів. На двох екранах уболівальники зможуть спостерігати за всіма боями збірних Євро-2012. Діятиме також "фан-телебачення", де упродовж дня транслюватимуться найбільш вдалі моменти попердніх ігор. І сьогодні вночі у Львові випекли великі короваї, якими зутрічатимуть гостей - збірні Німеччини та Португалії, які прибудуть до Львова 8 червня. А вже 9-го - між ними відбудеться перший матч на новій "Арені-Львів".

  Масштабним шоу та концертом ТНМК, що транслюватиме екран завбільшки 120 квадратних метрів, відкриється фан-зона у Харкові. Розташована вона на найбільшому майдані Європи - площі Свободи - і розрахована на одночасне перебування там понад 40 тисяч людей. Загалом же, прогнозують організатори, лише у дні харківських матчів, вона прийме не менше 200 тисяч футбольних фанатів. За безпекою стежитимуть близько 20 приватних охоронців та майже тисяча міліціонерів щодня. На закритті фан-зони - виступить Руслана.

  Працівник фан-зони: "Харьковская фан-зона - она как уютная комната, в которой чувствуешь себя как дома - все видно, тебе понятно, куда идти".

  Тетяна Гайда, організатор фан-зони: "Кроме понятных вещей - оружия, пиротехники, взрывчатых веществ - длинные зонты. Их с собой брать нельзя, потому что они могут стать оружием для хулиганов, и необязательно для того человека, который принес зонт. Нельзя приносить напитки ни в какой таре". 

  А вже завтра відкриється фан-зона у Києві. Там обіцяють барабанщиків і президентський оркестр. Столична фан-зона прийме 90 тисяч уболівальників. Масштабами вона поступається лише Варшавській, де вболівати зможуть на десять тисяч людей більше. У дні матчів київський майданчик працюватиме з 12-ої ранку до першої ночі.

  В Донецьку завершуються останні приготування. Роботу зона для перебування футбольних фанатів розпочне так само - 8 червня. А от офіційне відкриття донецької зони для вболівальників - заплановане на 11 червня. Воно ознаменується карнавальною ходою та театралізованим дійством. А матчі уболівальники зможуть переглядати на найбільшому в історії екрані - площею 125 квадратних метрів.

  Попередній матеріал
  Краківська слониха прогнозує полякам перемогу у завтрашньому матчі з греками
  Наступний матеріал
  "Google" презентувала тривимірні карти міст
  Теги: