"Шахтар" сподівається, що зможе зіграти на "Донбас Арені" 26 липня

  У футбольному клубі "Шахтар" сподіваються, що до 26 липня у Донецьку ситуація зміниться в кращу сторону і футболісти будуть грати на своєму домашньому стадіоні "Донбас Арена". Про це генеральний директор ФК "Шахтар" Сергій Палкін сказав сьогодні на зустрічі з журналістами, пише УНІАН.


  Відповідаючи на питання, де буде грати команда, якщо в Донецьку зараз дуже складна суспільно-політична ситуація, Палкін зазначив: "Це питання дуже делікатне. Я вам не можу зараз відповісти чітко, де саме. Буде дискусія з нашими вболівальниками. Де вони скажуть - там ми і будемо грати, це поки що вся відповідь на питання. Ми граємо, насамперед, для уболівальників. Ми не можемо в основу вибору стадіону ставити те, де нам буде вільніше, гарніше, зручніше добиратися і тому подібне. Але це питання, щодо якого конкретно потрібно дискутувати, і разом з уболівальниками приймати рішення".

  При цьому він додав: "Нам доведеться відштовхуватися ще й від вимог УЄФА, який на сьогодні поки що позначив лише два міста: Львів і Київ. Маються на увазі матчі Ліги чемпіонів. Якщо УЄФА піде далі і запропонує інші варіанти - тоді, природно, спектр стадіонів збільшиться. Тоді будемо вибирати".

  Водночас Палкін підкреслив: "Але все ж ми сподіваємося, що до 26 липня ситуація докорінно зміниться. Сьогодні ми віримо у краще і взагалі поки що не розглядаємо навіть питання про те, щоб кудись переїжджати або десь в іншому місці тренуватися. До останнього тримаємося і думаємо, що все ж мир буде відновлено".
  Попередній матеріал
  В Єгипті журналіста "Аль-Джазіри" випустили із в'язниці після 5-місячного голодування
  Наступний матеріал
  У Києві затримано ще одного диверсанта з "ДНР"