УЄФА

Сенсація на Євро-2016: Уельс виходить у півфінал

Валійці перемогли Бельгію з рахунком 3:1

У п’ятницю,1 липня, у Ліллі пройшов другий чвертьфінал Чемпіонату Європи з футболу. На полі зійшлися збірні Уельсу та Бельгії.

Хоча рахунок на табло ще на 13-й хвилині відкрили бельгійці, більше вони у ворота валійців м’ячів не забивали. Натомість їх острівні суперники забили Тібо Куртуа аж три голи.

Всі шанувальники футболу очікували, як далеко зможе зайти Уельс, який перед початком Чемпіонату був далеким від фаворитів змагань. Однак "дракони" зуміли створити чергову сенсацію, повністю перегравши "дияволів" - 3:1 і Уельс виходить у півфінал Євро-2016.

Нагадаємо, саме розгромна поразка від Уельсу з рахунком 3:0 стала вирішальною для збірної Росії на груповому етапі Євро.

Напередодні визначився перший півфіналіст Чемпіонату. Португалія у грі з Польщею виборола путівку в наступний раунд змагань у серії післяматчевих пенальті.

"Правий сектор" на передовій: як воюють бійці у складі ЗСУ
    Активісти продовжують блокувати Печерський суд, щоб не дати вивезти в СІЗО айдарівця "Батю"