Роботи з реконструкції НСК "Олімпійський" - наздогнали графік

  Роботи з реконструкції НСК «Олімпійський» - наздогнали графік. Про це заявив віце-прем`єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков. Він також запевнив: стадіон відкриють вчасно. А за рік тут зіграють перший матч. Поки що будівельники працюють над покриттям. Його планують завершити навесні 2011-го.

  Роман Сухан: "Щодня на НСК Олімпійському будують по одній величезній залізній колоні. Згодом на них натягнуть канати, на яких встановлять мембранні перетинки. Такий дах захищатиме уболівальників від дощу та снігу. До фінальної фази будівництва не вистачає 11 колон".

  Натепер на Олімпійському встановили 69 із вісімдесяти конструкцій. Решту обіцяють завершити до 20 вересня. Повністю збудувати дах раніше обіцяли ще цього року. Тепер через невтішні прогнози синоптиків встановлення мембран перенесли на весну.

  Андрій Гніденко, технічний директор будівельної компанії: "Споруда VIP-зони буде зашклена і зона вболівальників...Тобто всі споруди. Там буде в зимовий період виконуватися оздоблення, а це значить, що на жодну хвилину роботи не будуть припинятися".

  Щодня на Олімпійському у 3 зміни працює близько 2 тисяч будівельників. Планують не зупиняти реконструкцію і взимку. Працюватимуть у закритих приміщеннях. До настання холодів їх обіцяють засклити і забезпечити теплом.

  Олександр Галицький, головний інженер будівельної компанії: "Згідно графіка, ми должны зробити подтяжку тросов до 31 грудня. Після нового року навесні будемо займатися покрівлею".

  Остаточно добудувати стадін, як планувалося, збираються наприкінці червня наступного року. Перший футбольний матч зіграють не раніше осені. Поки що все йде за планом.

  Борис Колесніков: "По головному об`єкту нарешті увійшли в графік".

  Аркіссандаж Жітесс, диреткор НСК «Олімпійський»: "Усі наші підрядники на сьогоднішній день повністю в графіку. Якісь проблеми можуть виникнути лише якщо вининкуть несподівані кліматичні умови. В іншому випадку ми збудуємо стадіон в червні 2011".

  Оформлять стадіон у національних кольорах. Для цього вже закупили спеціально розроблені дизайнерами італійські стільці - синього та жовтого кольорів.

  Роман Сухан, Андрій Асауленко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Журналісти: Слідство у справі зникнення журналіста Климентьєва навмисно затягують
  Наступний матеріал
  До 2 грн подорожчала поїздка у київському метро
  Теги: