Прикордонники: на Євро-2012 фанати-радикали не приїжджали [відео]

  Радикальні футбольні фанати в Україну на Єврочемпіонат не приїздили. Такий висновок озвучили у Державній прикордонній службі, адже упродовж проведення турніру не трапилося жодних серйозних конфліктів чи сутичок між групами уболівальників.

  За словами заступника директора департаменту з питань проведення Євро-2012 Держприкордонслужби Володимира Карася, від початку чемпіонату в Україну не пропустили лише 24 людини, які їхали на матчі, нібито, як фанати. Чиновник заявив: 24 випадки за 20 днів - це дуже мала для держави цифра. Своєю чергою, у керівництві українського відділення Бюро Інтерполу додали, що попередити та запобігти  радикальним настроям іноземних уболівальників в Україні допомогла присутність закордонних поліцейських. Їхня кількість сягала майже ста п`ятдесяти людей в усіх містах, де відбувалися футбольні матчі.

  Василь Неволя, українське Бюро Інтерполу: "Вболівальники, які приїжджають до України вони налаштовані саме на футбольне свято. А з іншого боку така ситуація може свідчити про те, що наші іноземні колеги провели зі своїми фанатами - попередню роботу на запобігання радикальним проявам".

  Ентоні Конніфорд: "По-перше, хочеться відзначити високий рівень підготовки українських поліцейських до цього Єврочемпіонату. Насправді, вони могли обійтися і без нашої підтримки. А по-друге, спокій під час матчів і поза ними - це лише вершина айсбергу. І з нашого боку, і з української сторони була проведена колосальна робота на попердження і конфліктних ситуацій, і створення комфортних умов для усіх фанів. На відміну від Польщі, українські міста витримали цей міжнародний іспит на високу оцінку. І це думка усіх поліцейських, присутніх сьогодні у залі".

  Попередній матеріал
  Зливи спричинили повінь у штаті Міннесота
  Наступний матеріал
  На житловий квартал у столиці Індонезії упав літак - щонайменше 6 загиблих
  Теги: