ffu.org.ua

Президент ФФУ звернувся до ФІФА та УЄФА щодо кримських клубів

  Президент ФФУ Анатолій Коньков звернувся до президента ФІФА Йозефа Блаттера і президента УЄФА Мішеля Платіні з приводу незаконного прийняття українських футбольних клубів до складу Російського футбольного союзу. Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

  "Висловлюючи свою повагу до вас, звертаюся з приводу подій, які хвилюють не тільки українське футбольне товариство, а й усю світову футбольну спільноту. Ми стали свідками того, як Виконком Російського футбольного союзу незаконно та безпідставно прийняв до свого складу українські клуби з Кримського півострова. Знаючи, що РФС офіційно не проінформував ані УЄФА, ані ФІФА з цього питання, вважаю за необхідне довести до вашого відома, що 12 серпня три українські клуби взяли участь у розіграші Кубка Росії", - йдеться у зверненні.

  Коньков наголошує на тому, що така діяльність РФС йде всупереч зі статутними нормами ФІФА, УЄФА, ФФУ та самого РФС.

  "Як президент української національної асоціації, звертаюся до вас із проханням вжити необхідних заходів щодо вирішення ситуації, що склалася, включаючи застосування законних санкцій до сторони, яка порушила регламенти та ігнорує базові принципи вищих футбольних інстанцій", - підкреслив він.

  "Наша позиція стосовно клубів та колективних членів, які розміщені на території півострова Крим, залишається незмінною та принциповою. Це питання всього українського футболу. Крим – є частиною України, тому всі футбольні суб'єкти Криму знаходяться під юрисдикцією Федерації футболу України", - заявив президент ФФУ.

  Відтак він просить президентів ФІФА та УЄФА якнайшвидше надати відповідь і роз'яснення щодо "кримського питання".

  Попередній матеріал
  Українські військові знешкодили групу російського спецназу - РНБО
  Наступний матеріал
  За останній тиждень Україна двічі була перед загрозою вторгнення РФ - РНБО
  Loading...