5 канал

Президент відкрив новий спортивний комплекс для школи олімпійського резерву з фехтування – трансляцію завершено

  • Live
Відкриття школи відбулося в Миколаєві

Президент України відкрив новий спортивний комплекс для Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування.

Після візиту в Одесу Президент відвідав Миколаїв. Там він відкрив новий спортивний комплекс для Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування. Цієї події в місті чекали кілька років, а добудували спорткомплекс в рекордно короткі строки – за 3 місяці.

Будівництво тривало кілька років, однак за останні три місяці вдалося завершити роботи. Уже наступного тижня тут буде перший чемпіонат серед кадетів. Це перша прилаштована зала для професійних спортсменів в Україні. І як кажуть тренери й олімпійська чемпіонка з цього виду спорту Ольга Харлан, яка відкривала спорткомплекс разом з Президентом – це зала-мрія.

"Я, як спортсменка, яка майже 17 років займається фехтуванням, побачила дуже багато фехтувальних залів. І я завжди мріяла,  щоб один з них відкрився в Україні. Вкотре я запевнила себе, що мрії здійснюються", – сказала Харлан.

Своєю чергою Петро Порошенко сказав: "Хочу подякувати всім працівникам, хто брав участь у спорудженні цього спортивного комплексу, який має найсучасніше спортивне обладнання в фехтувальному залі для запобігання зайвого навантаження і травм у спортсменів  замість звичайних бетонних укладені амортизовані доріжки, враховано вимоги до освітлення залу, і це відповідає всім умовам для тренувальної підготовки українських спортсменів для фехтування".

Окрім того, у Миколаєві у Президента була ще одна місія. Порошенко у Миколаєві вручив ордери на квартири для сімей 15 військовослужбовців-учасників АТО, які отримали інвалідність через поранення в бойових діях. Під час зустрічі з військовослужбовцями глава держави зазначив, що найважчий період уже позаду, і у 2017 році українська економіка демонструватиме розвиток. 

Попередній матеріал
Нацрада заборонила в Україні трансляцію каналу "Дождь"
Наступний матеріал
НАЗК розподілило кошти з бюджету на фінансування політичних партій
Теги:
Loading...

Порошенко назвав головні завдання, які стоять перед новопризначеним очільником Одеської ОДА

Президент призначив очільником Одеської ОДА Максима Степанова

Ольга Харлан здобула бронзу на Чемпіонаті Європи з фехтування

Українські шпажисти вибороли перше місце на Кубку світу з фехтування