Порядок у Донецьку допоможуть підтримувати британські констеблі [відео]

  Футбольні вболівальники прибувають до Донецька на гру збірних Англії та України. Одних лише британців очікують близько чотирьох тисяч. Значно більше уболівальників збірної України з усіх регіонів.

  Українці сподіваються на перемогу, адже тільки вона відкриє їм шлях у чвертьфінал. А от англійці - не надто впевнені в тому, що їм вдасться подолати українську збірну. Уболівальники налаштовані позитивно. Однак, міліція про всяк випадок патрулює місто в посиленому режимі. Долучили - навіть дванадцятьох британських констеблів.

  Енді Холт, констебль: "Не думаю, що сьогоодні будуть якість проблеми. Звичайно, ситуація напружена - обидві команди прагнуть до перемоги. Однак, загалом атмосфера нормальна, і ми сподіваємося, такою й залишиться".

  Уболівальник: "Як справжні футбольні фанати, ми очікуємо на гарну гру. По-друге, ми очікуємо на перемогу нашої націоналньої збірної, а далі - подивимося".

  Уболівальник: "Ми віримо в перемогу. Україна має перемогти. Ми приїхали з Криму, з різних міст - я з Сімферополя, дехто з Севастополя, є люди з Києва. Ми всі вболіваємо за Україну, стоїмо за неї горою".

  Попередній матеріал
  У фан-зоні Києва транслюватимуть матч між збірними України та Англії
  Наступний матеріал
  Хряк-віщун пророкує українцям перемогу [відео]
  Теги: