from-ua.com

Понад 4 тисячам російських легкоатлетів заборонили виступати на міжнародних змаганнях

  Під заборону потрапили олімпійські чемпіонки Єлєна Ісинбаєва і Анна Чічерова та чемпіони світу Сєргєй Шубєнков і Марія Кучіна

  4027 російських легкоатлетів викреслені з великого спорту. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій опублікувала список росіян, яким заборонено виступати на міжнародних змаганнях на період дискваліфікації Всеросійської федерації легкої атлетики.

  Під заборону потрапили олімпійські чемпіонки Єлєна Ісинбаєва і Анна Чічерова та чемпіони Світу Сєргєй Шубєнков і Марія Кучіна. Заборона не стосується національних змагань, що відбуватимуться на території Росії.

  Раніше Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій призупинила членство Всеросійської федерації легкої атлетики через допінг-скандал 2014 року. Тоді світ побачив фільм, в якому йшлося, що російські легкоатлети систематично вживають заборонені препарати.

  Раніше повідомлялося, що Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) рекомендувало заборонити російським легкоатлетам участь в літній Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

  Попередній матеріал
  В окупованому Севастополі загрозливо похилився 80-метровий обеліск місту-герою
  Наступний матеріал
  Канада припиняє участь у повітряній кампанії проти ІД
  Loading...

  Міжнародний союз біатлоністів оштрафував Росію на 100 тис євро за зловживання допінгом

  Всесвітнє антидопінгове агентство рекомендувало заборонити російським атлетам брати участь в Олімпіаді

  Організатори Чиказького марафону вимагають від російської легкоатлетки повернути $850 тис. через вживання допінгу