bykvu.com

Польські ЗМІ назвали Усика "маестро техніки"

  Нічний поєдинок боксерів-професіоналів Олександра Усика і Кшиштофа Гловацького за титул чемпіона у світу у важкій вазі за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO), який відбувся у Гданську, став одним з найкращих боїв, які коли-небудь відбувалися в Польщі

  Український боксер показав клас і заслужено переміг, про це пишуть польські ЗМІ, інформує "Укрінформ".

  "29-річний українець підтвердив, що є боксером найвищого класу, хоча перед боєм говорилося, що у нього можуть виникнути проблеми з тим, аби нормально провести усі 12 раундів. До цього часу найдовше він боксував лише дев’ять раундів", - пише видання Przeglad Sportowy.

  Часопис зазначає, що Усик і Гловацький боксували у дуже високому темпі, як на важку вагу, і утримували його до кінця поєдинку.

  "Українець імпонував свободою нанесення ударів, швидкістю, прекрасною роботою ніг і технікою. Він танцював, наносив удари в різних площинах і використовував перевагу довжини рук",- пише газета.

  Видання зауважує, що Усик виграв чемпіонський пояс у своєму десятому поєдинку в професійній кар'єрі, побивши таким чином рекорд знаменитого американця Евандера Холіфілда, який це зробив у 12-му поєдинку.

  Польське інформагентство РАР констатує, що з шостого раунду відчутну перевагу мав Усик, який у прекрасній кондиції провів весь поєдинок. "В останньому раунді глядачі стоячи спостерігали за боєм, але й у ньому претендент на чемпіонський пояс був швидшим і точнішим, а удари Гловацького не потрапляли в ціль",- зазначає РАР.

  Wirtualna Polska наголошує, що Усика слід назвати "маестро техніки". Підкреслюється, що у моменти безпосередньої загрози він прекрасно відходив, нівелюючи тим самим найкращі сторони Гловацького.

  Попередній матеріал
  НАТО розмістить сили стримування РФ у країнах Балтії в 2017 році - WSJ
  Наступний матеріал
  У Києві на виборах до Держдуми РФ вже проголосували понад 100 осіб

  Усик після бою: "Прошу вибачення у польських уболівальників, нічого особистого, це спорт"

  Усик переміг Гловацьки і став чемпіоном світу за версією WBO