worldsoccertalk.com

Польща у серії пенальті обіграла Швейцарію і стала першим чвертьфіналістом Євро

У Сент-Етьєні завершився перший матч 1/8 фіналу Євро-2016

У першому матчі 1/8 фіналу Євро-2016 збірна Польщі обіграла команду Швейцарії і стала першим чвертьфіналістом турніру, повідомляє УНІАН.

Гра завершилася в серії пенальті з рахунком 5:4 (1:1). У приблизно рівній і не дуже якісній грі команд, які не відносяться до еліти світового футболу, в першому таймі більше пощастило полякам. У швидкій контратаці команди на 36-й хвилині Фабіанскі швидко ввів м'яч у гру, кинувши на лівий фланг на Гросіцкі, той на швидкості увійшов у штрафну і накинув на протилежний фланг. Мілік присів, пропустивши м'яч на Блащиковського і тому вже ніхто не міг перешкодити "розстріляти" ворота - 1:0.

Довгий час полякам вдавалося утримувати мінімальну перевагу. І коли вже здавалося, що перемога  неминуча, на 82-й хвилині, супернику вдалося зрівняти рахунок. У час, що залишився до кінця другого тайму матчу команди більше грали обережно, ніж думали про атаки чужих воріт. У підсумку, закономірна нічия.

У додатковий час швейцарці мали помітну ігрову і територіальну перевагу, але реалізувати її в гол жодного разу так і не зуміли. Доля матчу була вирішена в серії пенальті, де більш вдалими виявилися поляки.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з футболу у Франції завершився груповий етап, за підсумками якого визначилися всі пари 1/8 фіналу континентальної першості. Сьогодні ще зіграє Вельс - Північна Ірландія та Хорватія - Португалія.