Половину торгового центру "Троїцький" уже демонтували (репортаж)

  Половину торгового центру "Троїцький", який є однією з гловних перешкод для провдення Євро-2012, уже демонтували. Решту - мають розібрати до 15-го жовтня. Про це прозвітував мер Києва Леонід Черновецький. Він сьогодні приїхав перевіряти роботу будівельників.
  Демонтувати "Троїцький" мали ще рік тому. Саме тоді представники УЄФА заявили, що споруда заважатиме безпеці під час проведення в Україні футбольного матчу Євро-2012. Після кількох невдалих спроб домовитися з власниками торгового центру, фактичне знищення споруди розпочали лише у серпні.
  ***

  Репортаж Романа Сухана

  Демонтувати "Троїцький" мали ще рік тому. Саме тоді представники УЄФА заявили, що споруда заважатиме безпеці під час проведення в Україні футбольного матчу Євро-2012. Після кількох невдалих спроб домовитися з власниками торгового центру, фактичне знищення споруди розпочали лише у серпні.

  Роман Сухан, 5 канал: "Нещодавно на цьому місці був двоповерховий будинок. Це була частина торговельного центру Троїцький. Сьогодні тут залишається металева арматура. За місяць будівельники прибрали половину Троїцького. Ще за місяць збираються знести його повністю".

  Упоратися вчасно не так вже й просто, скаржаться будівельники. Їхні попередники попрацювали на славу - бетон залили найміцніший, арматуру вибрали найтовстішу. За місяць робіт демонтажники вже три пари гідроножиць зламали.

  Демонтаж на Троїцькому із середини серпня триває щодня. Не працюють хиба що уночі - кажуть, щоби людей не будити. Поки що задіяні лише 2 екскаватори. За тиждень їхню кількість обіцяють подвоїти, щоби встигнути завершити роботи до 15 жовтня.

  Володимир Петренко, директор Метробуд: "Взагалі загальний обєм 9, 5 тисяч, виконано сьогодні 4,5, тобто біля 50 відсотків тобто працюємо 25 днів. Залишається місяць і 5 днів. Все йде по графіку".

  На демонтаж торгового центру київська міська влада виділила 28 мільйонів гривень. Мер столиці особисто приїхав перевірити як витрачаються бюджетні кошти. Настрій Леоніду Черновецькому зіпсувала хіба що оса, яка вкусила його в руку. А от хід демонтажу чиновника порадував.

  Леонід Черновецький, міський голова Києва: "Я хочу быть уверенным: все идет по плану. И, как меня уверяют, дуиаю, мне будет что сказать вам всем. Что мы раньше срока выполним свои обязательства и останутся только обязательства Кабмина и Министерства по делам семьи и молодежи".

  Новий торговий центр власники Троїцького імовірно будуватимуть в іншому місці. Для них виділили земельну ділянку у Голосіївському районі - неподалік виставкового центру. Також інвестору залишать парковку під недобудованим Троїцьким у центрі. А от що буде на місці зруйнованого торгового центру, -  досі невідомо. Кабінет міністрів дотепер не затвердив генеральний план реконструкції Олімпійського.

  Роман Сухан, Олена Сорокіна, 5 канал
  Попередній матеріал
  Тимошенко і Жванію викликали до ГПУ
  Наступний матеріал
  Паралімпіада: в України - ще 7 медалей
  Теги:
  Loading...