Платіні залишився задоволений інспекцією міст-господарів Євро-2012

  Ревізор залишився задоволений. Відвідуванням Києва завершився візит до України президента Союзу європейських футбольних асоціацій Мішеля Платіні. У рамках чергової інспекції, що тривала два дні, француз відвідав усі українські міста, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи 2012-го року.
  По черзі Львів, Донецьк та Харків у понеділок і наостанок Київ наступного дня – за таким маршрутом Платіні інспектував Україну. У кожному з міст президент УЄФА відзначив значний прогрес в підготовці до Євро-2012. Щоправда, пильне око француза помітило і незначні недоліки. Втім, месьє Мішель не сумнівається, що у Львові успішно завершать зведення стадіону і аеропорту. Добудують аеровокзал та вирішать проблеми з розбудовою готельної інфраструктури в Донецьку. А ахілесовою п’ятою Харкова перестануть бути ті ж готелі, а також транспорт. У Києві ж Платіні сподобалося практично все - він був приємно здивований, побачивши на головній арені країни - НСК "Олімпійський" - вже укладений газон, працююче табло - до речі, одне з найбільших в Європі - встановлені майже сімдесят тисяч стільців і практично повністю змонтований дах. Зрештою, підсумовуючи свій візит Мішель Платіні на компліменти оргкомітету Євро в Україні не скупився.

  Мішель Платіні, президент УЄФА: "Браво всім відповідальним за підготовку України до Євро-2012. Я задоволений всім, що побачив. Кожному місту залишилося вирішити дрібні завдання. Але я впевнений, що вся інфраструктура буде готова. Залишилося лише ввести об`єкти в експлуатацію і підготувати їх до матчів. Для цього нам всім разом ще необхідно трохи попрацювати".

  Попередній матеріал
  У Києві відбувся обласний студентський форум
  Наступний матеріал
  Завтра "Шахтар" зустрінеться з АПОЕЛем в рамках Ліги чемпіонів
  Теги: