Платіні пішов з поста президента УЄФА

  Суд у Лозанні відмовився задовольнити апеляцію функціонера

  Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) залишився без президента. Мішель Платіні, який очолював організацію з 2007 року, подав у відставку.

  Як пише The Guardian, 9 травня Міжнародний спортивний суд у Лозанні виніс остаточне рішення, яким скоротив термін заборони на футбольну діяльність для Платіні з 6 до 4 років, однак повністю задовольнити апеляцію функціонера і скасувати заборону відмовився.

  "Я приймаю сьогоднішнє рішення суду, але вважаю його глибоко несправедливим. Це рішення змушує мене піти у відставку, яка, до того ж, не дозволить мені брати участь у наступних виборах президента ФІФА", – заявив Платіні.

  Нагадаємо, у грудні торік Платіні і президента ФІФА Йозефа Блаттера відсторонили від футбольної діяльності на 8 років. Футбольних чиновників звинуватили у корупції, але переконливих доказів цьому не знайшли. Однак було доведено, що у 2011 році Блаттер передав два мільйони швейцарських франків Платіні, що є порушенням кодексу ФІФА. Згодом термін дискваліфікації скоротили до 6 років.

  Мішель Платіні вважався головним претендентом на пост президента ФІФА на виборах, які відбулися у лютому. Однак через скандал француз був змушений зняти свою кандидатуру.

  Попередній матеріал
  Канцлер Австрії подав у відставку
  Наступний матеріал
  У Львові спробували повалити пам’ятник радянському поету, постраждало двоє поліцейських

  Блаттеру і Платіні заборонили займатися футбольною діяльністю 8 років

  Платіні можуть довічно відсторонити від футбольної діяльності

  УЄФА попросило ФІФА розслідувати появу критичного досьє на Платіні - ЗМІ

  Блаттер звинуватив Платіні у залякуванні тюрмою

  Платіні виставить свою кандидатуру на посаду президента ФІФА

  Президентом УЄФА втретє обрали Платіні