Платіні не сподобались дороги Харкова

  Президент УЄФА Мішель Платіні проінспектував ключові об`єкти підготовки Харкова до Євро 2012 - аеропорт, стадіон "Металіст" та площу Свободи.

  Загальна оцінка президента - місто продовжує демонструвати позитивні тенденції.  Реконструйований стадіон "Металіст" Платіні назвав прекрасним і готовим до прийому матчів. Також він наголосив на необхідності вчасного завершення робіт на терміналі та на злітній смузі міжнародного аеропорту. Адже Харків - найсхідніше місто, яке будь-коли запрошувало охочих подивитися ігри чемпіотану Європи. А от місцеві дороги президента УЄФА не порадували.

  Мішель Платіні, президент УЄФА: "Дороги справді дуже постраждали під час зими. Але це стосується як України, так і Франції, Німеччини та більшості країни. Зима справді була дуже сувора".

  Сергій Стороженко, перший віце-президент ФФУ: "Вони завжди ввічливі та кажуть компліменти, але треба пам`ятати, що вони дуже серйозні управлінці, тому треба працювати і працювати".

  Напередодні делегація відвідала Львів та Донецьк. Фахівці переконані, що місто Лева встигне підготуватися до Євро, а Донецьку зробили зауваження через замалу кількість готелів.

  У перший день візиту Мішель Платіні знову попередив: якщо реконструкцію НСК "Олімпійський" не завершать до червня 2011 го року - Україна втратить право на проведення чемпіонату.

  Попередній матеріал
  У Ріо-де-Жанейро плачуть за загиблими від повеней
  Наступний матеріал
  Зварич: КС узаконив коаліцію під політичним тиском
  Теги: