xxl.ua

Перший матч чемпіонату світу з футболу-2014 приніс перемогу Бразилії

У бразильському Сан-Паулу завершився перший матч чемпіонату світу з футболу-2014, в якому збірна Бразилії обіграла команду Хорватії з рахунком 3:1. Про це повідомляє УНІАН.

Рахунок у матчі відкрили хорвати, завдяки автоголу бразильця Марсело, який зрізав м'яч у власні ворота після небезпечного прострілу Івіци Оліча.

Проте ще до кінця першого тайму Неймар зрівняв рахунок, а в середині другого тайму - ударом з пенальті - зробив дубль. Підсумок матчу підвів точний удар Оскара.

Відтак у бразильців після першого матчу - три очки і вони стали лідерами групи А.

Як повідомлялося, вчора у Бразилії розпочався Чемпіонат світу з футболу, який триватиме до 13 липня.