фото football.sport.ua

Перша півфінальна пара ЧС-2014 - Німеччина і Бразилія

На чемпіонаті світу з футболу у Бразилії визначився склад першої півфінальної пари. Восьмого липня у Белу-Орізонті відбудеться протистояння збірної господарів Мундіаля з командою Німеччини.

Так, "бундестім" в чвертьфінальному поєдинку здолав у Ріо-де-Жанейро французів. Долю цього матчу вирішив один-єдиний гол. Його автором на тринадцятій хвилині зустрічі став Матс Хуммельс. Тож, 1:0 – перемога німців.

В свою чергу, бразильці переграли у Форталезі колумбійців – 2:1. На голи Тіаго Сілви і Давіда Луіса "лос-кафетерос" відповіли влучним ударом з одинадцятиметрової позначки Хамеса Родрігеса, який із шістьома забитими м’ячами продовжує очолювати список кращих снайперів фінального турніру.

Нажаль, вихід "пентакампеоні" до півфіналу був затьмарений серйозною травмою їхнього лідера. Наприкінці гри з колумбійцями Неймар зазнав болючого удару у зіткненні із захисником суперників – Хуаном Сунігою. Поле форвард бразильців залишив на ношах, після чого був відправлений до лікарні для детального обстеження.

У підсумку, у двадцятидворічного Неймара діагностували пошкодження третього поперекового хребця. Кар’єрі футболіста подібна травма не загрожує і операція, на щастя, не потрібна, однак на цьому чемпіонаті Неймар більше не зіграє, адже на відновлення йому знадобиться місяць-півтора.