Переможні українські параолімпійці повернулися додому (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Українські параолімпійці знову вдома. Вони повернулися з Пекіна до Києва. За 12 днів Параолімпіади збірна України виборола 74 медалі і посіла IV загальнокомандне місце. Поступалася лише Китаю, Великій Британії та США. В аеропорту "Бориспіль" із почестями олімпійців зустрічали родичі, високопосадовці.

  Роман Сухан, 5 канал: "Із сонячного Китаю в дощову Україну. Своїх олімпійських чемпіонів країна зустрічає негодою. Навіть червоні доріжку довелося стелити на грязюку".

  Через дощ запізнився і літак з параолімпійцями. Родичі увесь цей час мокли просто неба. Утім плакати з іменами переможців з рук не випускали.

  Під дощем, але з усіма почестями. Спортсменів зустрічали з оркестром і вартою. Дівчата рясно посипали червону доріжку пелюстками троянд. Підбадьорити чемпіонів приїхала особисто і прем`єрка Тимошенко.

  Командний результат України - 74 медалі. 24 золотих, 29 срібних, ще 31 бронзова. Могли б завоювати і більше - каже голова паралімійського комітету Валерій Сушкевич. Але лише за останні дні українці недоотримали щонайменше 5 золотих медалей.

  Четверте місце у Пекіні - найбільше досягнення України за всю історію її участі в параолімпійських іграх. 96-го, коли українці змагалися вперше, посіли 44 місце. На наступній паралімпіаді - 35-те, потому - 6-те, і в Пекіні 4-те. Такого темпу - переконані параолімпійці, не втратять на наступних іграх.

  Роман Сухан, Олександр Зименко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.40Мб)

  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати знову захопили судно - на борту є українець
  Наступний матеріал
  Третій вибух у Іспаніїї за останню добу
  Теги:
  Loading...